امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شارژ کنترلر خورشیدی Outback در دو نوع 60 و 80 آمپر MPPT سری Flexmax ساخت آمریکا

 

 

شارژ کنترلر خورشیدی اوت بک - Outback Solar Charger Controller MPPT

کنترلر خورشیدی 60 و 80 آمپر اوت بک

 

شارژ کنترلر خورشیدی اوت بک - Outback Solar Controller FLEXMAX

کنترلر خورشیدی اوت بک 60 آمپر

12/24/36/48/60 ولت

60 آمپر

150 ولت ماکسیمم

سیستم شارژ MPPT

دارای نمایشگر

دمای قابل تحمل : 40- الی 60+ سانتی گراد

ابعاد : 100×140×400 میلیمتر

وزن : 5/3 کیلوگرم

مدل : FM60-150VDC

کنترلر خورشیدی اوت بک 80 آمپر

12/24/36/48/60 ولت

80 آمپر

150 ولت ماکسیمم

سیستم شارژ MPPT

دارای نمایشگر

دمای قابل تحمل : 40- الی 60+ سانتی گراد

ابعاد : 100×140×413 میلیمتر

وزن : 5/56 کیلوگرم

مدل : FM80-150VDC

 

شارژ کنترلر خورشیدی چیست ؟
شارژ کنترلر خورشیدی وسیله ای است جداگانه که بین پنل خورشیدی و باتری قرار میگیرد. وقتی پنل خورشیدی برق تولید میکند با عبور از شارژ کنترلر وارد باتری برای شارژ می شود. وظیفه شارژ کنترلر خورشیدی هنگامی که است که ولتاژ پنل خورشیدی بیش از یک مقدار مشخص وارد سیستم می شود شارژ باتری را متوقف می کند و زمانی که ولتاژ به پایین ازسطح مشخص قرار بگیرد شارژ باتری مجدد فعال می شود. شارژ کنترلرها به دو دسته پی دبیلو ام و ام پی پی تی تقسیم می شوند:
1 -  شارژ کنترلرهای پی دبلیو ام PWM یا مدولاسیون پهنای پالس یک راه حل ارزان قیمت برای سیستم های کوچک است در زمانی که دمای سلول خورشیدی بین 45 الی 75 درجه سانتی گراد است.
2 -  شارژ کنترلر ام پی پی تی MPPT تکنولوژی حداکثر ردیاب نقطه ای است که از لحاظ الکترونیکی پیشرفته تر هستند و امکان شارژ به حداکثر ظرفیت باتری (بستگی به باتری) را می دهد. برای به طور کامل بهره برداری از پتانسیل پنل های خورشیدی و کنترلر که ولتاژ پنل های خورشیدی باید به طور قابل توجهی بالاتر از ولتاژ باتری باشد و این کنترلر انرژی قابل ملاحضه ای به دست می آورد در زمانی که دمای سلول خورشیدی کمتر از 45 درجه سانتی گراد یا بیشتر از 75 درجه سانتی گراد یا هنگامی که تابش بسیار کم است مورد استفاده قرار می گیرد.


انواع قابلیت های شارژر کنترلرها در مدل و برند های مختلف عبارتند از : کنترل کننده های شارژ همچنین ممکن است دمای باتری را برای جلوگیری از گرمایش بیش از حد کنترل کنند. برخی از شارژ کنترلر ها دارای نمایشگر برای نمایش داده ها (ولتاژ ورودی , آمپر ورودی , میزان شارژ باقی مانده باتری و...) و خروجی اتصال به کامپیوتر برای انتقال داده ها برای ثبت در سیستم و کنترل از راه دور با اتصال به اینترنت را فراهم می کنند و در برخی دارای خروجی یو اس بی برای شارژ موبایل و تبلت و ... هستند. در برخی از شارژ کنترلرها از تایمر استفاده می شود که برای سیستم های روشنایی خورشیدی برای تنظیم زمان خاموش و روش شدن لامپ یا پرژکتور استفاده می شود. اکثر پنل های خورشیدی ولتاژ 12 ولت  حدود 16 تا 20 ولت است و پنل های خورشیدی 24 ولت حدود 30 تا 38 ولت است که شارژ کنترلر خورشیدی این میزان ولتاژ را به حدود 13.5 تا 14.5 ولت می رساند تا به باتری آسیب نرسد.

 

 

وب سایت محصولات شارژ کنترلر خورشیدی اوت بک : http://www.outbackpower.com/products-mobile/charge-controllers

 

شارژ کنترلر خورشیدی , شارژ کنترلر خورشیدی اوت بک , شارژ کنترلر خورشیدی outback , شارژکنترلر خورشیدی , فروشگاه خورشیدی , انرژی خورشیدی , شارژرکنترلر خورشیدی , شارژکنترلرخورشیدی , شارژ کنترلر خورشیدی آمریکایی , نمایندگی شارژ کنترلر خورشیدی outback آمریکا , برد شارژ خورشیدی , شارژ خورشیدی باتری , شارژ صفحه خورشیدی , شارژر صفحه فتوولتائیک , شارژ کنترلر سیستم خورشیدی , شارژرکنترلر سیستم فتوولتاییک , فروشگاه شارژ کنترلر خورشیدی خ لاله زار جنوبی , شارژ کنترلر خورشیدی mppt
    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

     تمامی حقوق این وب سایت برای اروین سولار محفوظ می باشد.